2 Landelijke B

07-sep-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     BBC Falco Gent – B     69 – 58
07-sep-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     Basket Meetjesland – A     78 – 46
07-sep-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Kortrijk Sport CB – B     41 – 62
07-sep-2013     20:30     Basket Sijsele – A     BC Erpe-Mere – A     65 – 67
07-sep-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     Wezenvrienden G’bergen – A     89 – 94
07-sep-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Rapid Langemark – A     84 – 73
07-sep-2013     18:15     Melco Ieper – B     Haantjes Oudenaarde – B     70 – 52

14-sep-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BBC Olympia Denderleeuw – A     72 – 54
14-sep-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     BC Opwijk Tradibouw – A     90 – 77
14-sep-2013     20:30     Basket Sijsele – A     BC Asse-Ternat – A     75 – 64
14-sep-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     Basket Blankenberge – A     73 – 59
14-sep-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BBC Falco Gent – B     62 – 55
14-sep-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Melco Ieper – B     85 – 71
14-sep-2013     20:15     Rapid Langemark – A     BBC Spie Izegem – A    86 – 74

21-sep-2013     18:15     Melco Ieper – B     Kortrijk Sport CB – B     62 – 57
21-sep-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     BC Erpe-Mere – A     84 – 70
21-sep-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     Wezenvrienden G’bergen – A     48 – 65
21-sep-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     Rapid Langemark – A     65 – 69
21-sep-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Basket Sijsele – A     52 – 88
21-sep-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Haantjes Oudenaarde – B     68 – 76
22-sep-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     Basket Meetjesland – A     0 – 0

28-sep-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     Basket Blankenberge – A     72 – 66
28-sep-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BBC Falco Gent – B     54 – 77
28-sep-2013     20:30     Basket Sijsele – A     BBC Spie Izegem – A     92 – 64
28-sep-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     Melco Ieper – B     67 – 73
28-sep-2013     20:15     Rapid Langemark – A     BC Opwijk Tradibouw – A     83 – 58
28-sep-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Haantjes Oudenaarde – B     53 – 64
28-sep-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     100 – 79

05-okt-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     Basket Sijsele – A     61 – 66
05-okt-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Kortrijk Sport CB – B     77 – 49
05-okt-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     BC Asse-Ternat – A     74 – 72
05-okt-2013     18:15     Melco Ieper – B     Rapid Langemark – A     51 – 46
05-okt-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     BC Erpe-Mere – A     65 – 87
05-okt-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Basket Meetjesland – A     65 – 58
06-okt-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     Wezenvrienden G’bergen – A     79 – 57

12-okt-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Wezenvrienden G’bergen – A     48 – 69
12-okt-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     BC Opwijk Tradibouw – A     65 – 53
12-okt-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     BBC Spie Izegem – A     68 – 56
12-okt-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     Melco Ieper – B     78 – 67
12-okt-2013     20:15     Rapid Langemark – A     BBC Falco Gent – B     98 – 76
12-okt-2013     20:30     Basket Sijsele – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     86 – 66
12-okt-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     Haantjes Oudenaarde – B     71 – 78

19-okt-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Rapid Langemark – A     90 – 51
19-okt-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Basket Sijsele – A     60 – 81
19-okt-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Basket Blankenberge – A    93 – 79
19-okt-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Basket Meetjesland – A     69 – 67
19-okt-2013     18:15     Melco Ieper – B     BBC Spie Izegem – A     53 – 51
19-okt-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     BC Asse-Ternat – A     91 – 74
20-okt-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     BC Erpe-Mere – A     61 – 72

02-nov-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
02-nov-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
02-nov-2013     20:15     Rapid Langemark – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
02-nov-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     Melco Ieper – B     0 – 0
02-nov-2013     20:30     Basket Sijsele – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
02-nov-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0
02-nov-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0

09-nov-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
09-nov-2013     18:15     Melco Ieper – B     Basket Blankenberge – A     0 – 0
09-nov-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
09-nov-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
09-nov-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
09-nov-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
10-nov-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     BBC Spie Izegem – A     0 – 0

16-nov-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Melco Ieper – B     0 – 0
16-nov-2013     20:30     Basket Sijsele – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0
16-nov-2013     20:15     Rapid Langemark – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
16-nov-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
16-nov-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
16-nov-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
16-nov-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0

23-nov-2013     18:15     Melco Ieper – B     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
23-nov-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Basket Sijsele – A     0 – 0
23-nov-2013     20:15     Rapid Langemark – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
23-nov-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
23-nov-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Basket Blankenberge – A     0 – 0
23-nov-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
24-nov-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0

30-nov-2013     20:15     BC Asse-Ternat – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
30-nov-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
30-nov-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Basket Sijsele – A     Melco Ieper – B     0 – 0
30-nov-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
30-nov-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0

07-dec-2013     20:15     Rapid Langemark – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
07-dec-2013     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
07-dec-2013     20:30     Basket Meetjesland – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
07-dec-2013     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
07-dec-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
07-dec-2013     19:30     BC Erpe-Mere – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
08-dec-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     Melco Ieper – B     0 – 0

14-dec-2013     18:15     Melco Ieper – B     Basket Meetjesland – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Basket Blankenberge – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
14-dec-2013     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
14-dec-2013     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
14-dec-2013     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
14-dec-2013     20:45     BBC Spie Izegem – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
15-dec-2013     14:30     BBC Falco Gent – B     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0

04-jan-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
04-jan-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
04-jan-2014     20:30     Basket Sijsele – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
04-jan-2014     20:15     Rapid Langemark – A     Melco Ieper – B     0 – 0
04-jan-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
04-jan-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0
04-jan-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0

11-jan-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
11-jan-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
11-jan-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Basket Meetjesland – A     0 – 0
11-jan-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
11-jan-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
11-jan-2014     18:15     Melco Ieper – B     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
12-jan-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     Rapid Langemark – A     0 – 0

18-jan-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Basket Blankenberge – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Basket Sijsele – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
18-jan-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
18-jan-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     Melco Ieper – B     0 – 0
18-jan-2014     20:15     Rapid Langemark – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0
18-jan-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0

25-jan-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
25-jan-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
25-jan-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
25-jan-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Basket Meetjesland – A     0 – 0
25-jan-2014     18:15     Melco Ieper – B     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
25-jan-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
26-jan-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     Basket Sijsele – A     0 – 0

08-feb-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0
08-feb-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     Basket Sijsele – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
08-feb-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
08-feb-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
08-feb-2014     20:30     Basket Blankenberge – A     Melco Ieper – B     0 – 0
08-feb-2014     20:15     Rapid Langemark – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0

15-feb-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
15-feb-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Basket Blankenberge – A     0 – 0
15-feb-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
15-feb-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Rapid Langemark – A     0 – 0
15-feb-2014     18:15     Melco Ieper – B     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
15-feb-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
16-feb-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     BC Asse-Ternat – A     0 – 0

22-feb-2014     20:30     Basket Blankenberge – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
22-feb-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
22-feb-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
22-feb-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0
22-feb-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
22-feb-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Melco Ieper – B     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Basket Sijsele – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0

08-mrt-2014     18:15     Melco Ieper – B     Basket Sijsele – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:15     Rapid Langemark – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
08-mrt-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
09-mrt-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0

22-mrt-2014     20:30     Basket Sijsele – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
22-mrt-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
22-mrt-2014     18:15     Melco Ieper – B     BBC Falco Gent – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Basket Blankenberge – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0

29-mrt-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0
29-mrt-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     Melco Ieper – B     0 – 0
29-mrt-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
29-mrt-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
29-mrt-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
29-mrt-2014     20:15     Rapid Langemark – A     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
30-mrt-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     Basket Blankenberge – A     0 – 0

05-apr-2014     21:00     BC Opwijk Tradibouw – A     Basket Meetjesland – A     0 – 0
05-apr-2014     20:45     BBC Olympia Denderleeuw – A     Kortrijk Sport CB – B     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Basket Blankenberge – A     BC Erpe-Mere – A     0 – 0
05-apr-2014     20:45     BBC Spie Izegem – A     Rapid Langemark – A     0 – 0
05-apr-2014     18:15     Melco Ieper – B     Wezenvrienden G’bergen – A     0 – 0
05-apr-2014     20:15     BC Asse-Ternat – A     Basket Sijsele – A     0 – 0
06-apr-2014     14:30     BBC Falco Gent – B     Haantjes Oudenaarde – B     0 – 0

12-apr-2014     20:00     Haantjes Oudenaarde – B     BBC Olympia Denderleeuw – A     0 – 0
12-apr-2014     20:15     Rapid Langemark – A     BC Asse-Ternat – A     0 – 0
12-apr-2014     20:30     Basket Sijsele – A     BC Opwijk Tradibouw – A     0 – 0
12-apr-2014     20:30     Basket Meetjesland – A     BBC Falco Gent – B     0 – 0
12-apr-2014     20:15     Wezenvrienden G’bergen – A     Basket Blankenberge – A     0 – 0
12-apr-2014     18:15     Kortrijk Sport CB – B     Melco Ieper – B     0 – 0
12-apr-2014     19:30     BC Erpe-Mere – A     BBC Spie Izegem – A     0 – 0

Classement

P W L D Offense Defense Pts
1 BC Erpe-Mere – A 7 6 1 0 551 480 19
2 Basket Sijsele – A 7 6 1 0 553 434 19
3 Haantjes Oudenaarde – B 7 6 1 0 499 417 19
4 Wezenvrienden G’bergen – A 7 5 2 0 492 466 17
5 Melco Ieper – B 7 5 2 0 447 436 17
6 Rapid Langemark – A 7 4 3 0 506 498 15
7 BBC Spie Izegem – A 7 3 4 0 481 487 13
8 BBC OlympiaDenderleeuw – A 7 3 4 0 507 543 13
9 BBC Falco Gent – B 7 2 5 0 485 497 11
10 Basket Blankenberge – A 7 2 5 0 450 483 11
11 BC Asse-Ternat – A 7 2 5 0 501 522 11
12 Basket Meetjesland – A 7 2 5 0 484 519 11
13 K.Kortrijk Sport – B 7 2 5 0 402 461 11
14 BC Opwijk – A 7 1 6 0 439 554 9