Flandre-Orientale

07-sep-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
07-sep-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Basics Melsele – B     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
08-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0

14-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
14-sep-2013     17:30     Basics Melsele – B     St Niklase Condors – B     0 – 0
14-sep-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Bavi Gent – A     0 – 0
14-sep-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
14-sep-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
15-sep-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
15-sep-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0

21-sep-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
21-sep-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
21-sep-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Houtem – A     0 – 0
21-sep-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
21-sep-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
22-sep-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Basics Melsele – B     0 – 0
22-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0

28-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
28-sep-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
28-sep-2013     17:30     Basics Melsele – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
28-sep-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
28-sep-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
29-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Bavi Gent – A     0 – 0
29-sep-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     St Niklase Condors – B     0 – 0

05-okt-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Houtem – A     0 – 0
05-okt-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
05-okt-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
05-okt-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     Basics Melsele – B     0 – 0
05-okt-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
06-okt-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
06-okt-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0

12-okt-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
12-okt-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
12-okt-2013     20:30     Bavi Gent – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
12-okt-2013     20:30     BBC Houtem – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
12-okt-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
13-okt-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
13-okt-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     St Niklase Condors – B     0 – 0

19-okt-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Houtem – A     0 – 0
19-okt-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
19-okt-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Bavi Gent – A     0 – 0
19-okt-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
19-okt-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Basics Melsele – B     0 – 0
20-okt-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
20-okt-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Tigers Evergem – A     0 – 0

02-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
02-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
02-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
02-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
02-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
03-nov-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
03-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0

09-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
09-nov-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Bavi Gent – A     0 – 0
09-nov-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Houtem – A     0 – 0
09-nov-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
09-nov-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
10-nov-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
10-nov-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0

16-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
16-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     Basics Melsele – B     0 – 0
16-nov-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
16-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
16-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
17-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
17-nov-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0

23-nov-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
23-nov-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Bavi Gent – A     0 – 0
23-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
23-nov-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
24-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
24-nov-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
24-nov-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Houtem – A     0 – 0

30-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
30-nov-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Basics Melsele – B     0 – 0
30-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
01-dec-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0

07-dec-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
07-dec-2013     17:30     Basics Melsele – B     Bavi Gent – A     0 – 0
07-dec-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
07-dec-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
08-dec-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
08-dec-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Houtem – A     0 – 0
08-dec-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0

14-dec-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Houtem – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
14-dec-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Basics Melsele – B     0 – 0
15-dec-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
15-dec-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0

04-jan-2014     20:30     BBC Houtem – A     Bavi Gent – A     0 – 0
04-jan-2014     20:30     Tigers Evergem – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
04-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
04-jan-2014     17:30     Basics Melsele – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
04-jan-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
05-jan-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
05-jan-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0

11-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
11-jan-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Bavi Gent – A     0 – 0
11-jan-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Houtem – A     0 – 0
11-jan-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
11-jan-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
12-jan-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Basics Melsele – B     0 – 0
12-jan-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0

18-jan-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
18-jan-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Bavi Gent – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
18-jan-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
19-jan-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
19-jan-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0

25-jan-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Bavi Gent – A     0 – 0
25-jan-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
25-jan-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
25-jan-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Basics Melsele – B     0 – 0
25-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
26-jan-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
26-jan-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Houtem – A     0 – 0

08-feb-2014     20:30     Bavi Gent – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
08-feb-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
08-feb-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
09-feb-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
09-feb-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Basics Melsele – B     0 – 0

15-feb-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
15-feb-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
15-feb-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
15-feb-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
15-feb-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Houtem – A     0 – 0
16-feb-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
16-feb-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Bavi Gent – A     0 – 0

22-feb-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
22-feb-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
22-feb-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Bavi Gent – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
23-feb-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Basics Melsele – B     0 – 0

01-mrt-2014     20:30     Tigers Evergem – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
01-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
01-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
01-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Bavi Gent – A     0 – 0
01-mrt-2014     20:30     BBC Houtem – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
02-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
02-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0

08-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
08-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     St Niklase Condors – B     0 – 0
08-mrt-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Houtem – A     0 – 0
09-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Bavi Gent – A     0 – 0
09-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
09-mrt-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0

22-mrt-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Bavi Gent – A     Basics Melsele – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
23-mrt-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Tigers Evergem – A     0 – 0

29-mrt-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Houtem – A     0 – 0
29-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
29-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
29-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
30-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
30-mrt-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     Bavi Gent – A     0 – 0
30-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0

05-apr-2014     20:30     Bavi Gent – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
05-apr-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
05-apr-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Basics Melsele – B     0 – 0
06-apr-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Houtem – A     0 – 0
06-apr-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0


Basics Melsele – B
Bavi Gent – A
BBC GloryBoys Temse – A
BBC Hansbeke – A
BBC Houtem – A
BBC Jeugd Gentson – A
BBC Latem-De Pinte – B
BBC Scheldejeugd Temse – A
BBC Selexion Vanneste Melle – A
Black Boys Erpe-Mere – A
Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A
Silaba Zelzate – A
St Niklase Condors – B
Tigers Evergem – A


07-sep-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
07-sep-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Basics Melsele – B     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
07-sep-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
08-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
14-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
14-sep-2013     17:30     Basics Melsele – B     St Niklase Condors – B     0 – 0
14-sep-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Bavi Gent – A     0 – 0
14-sep-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
14-sep-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
15-sep-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
15-sep-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
21-sep-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
21-sep-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
21-sep-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Houtem – A     0 – 0
21-sep-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
21-sep-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
22-sep-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Basics Melsele – B     0 – 0
22-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
28-sep-2013     20:30     BBC Houtem – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
28-sep-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
28-sep-2013     17:30     Basics Melsele – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
28-sep-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
28-sep-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
29-sep-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Bavi Gent – A     0 – 0
29-sep-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
05-okt-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Houtem – A     0 – 0
05-okt-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
05-okt-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
05-okt-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     Basics Melsele – B     0 – 0
05-okt-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
06-okt-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
06-okt-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
12-okt-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
12-okt-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
12-okt-2013     20:30     Bavi Gent – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
12-okt-2013     20:30     BBC Houtem – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
12-okt-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
13-okt-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
13-okt-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
19-okt-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Houtem – A     0 – 0
19-okt-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
19-okt-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Bavi Gent – A     0 – 0
19-okt-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
19-okt-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Basics Melsele – B     0 – 0
20-okt-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
20-okt-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
02-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
02-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
02-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
02-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
02-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
03-nov-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
03-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
09-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
09-nov-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Bavi Gent – A     0 – 0
09-nov-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Houtem – A     0 – 0
09-nov-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
09-nov-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
10-nov-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
10-nov-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
16-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
16-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     Basics Melsele – B     0 – 0
16-nov-2013     18:00     St Niklase Condors – B     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
16-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
16-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
17-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
17-nov-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
23-nov-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
23-nov-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Bavi Gent – A     0 – 0
23-nov-2013     17:30     Basics Melsele – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
23-nov-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
24-nov-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
24-nov-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
24-nov-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Houtem – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     BBC Houtem – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
30-nov-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
30-nov-2013     20:30     Tigers Evergem – A     Basics Melsele – B     0 – 0
30-nov-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
01-dec-2013     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
07-dec-2013     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
07-dec-2013     17:30     Basics Melsele – B     Bavi Gent – A     0 – 0
07-dec-2013     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
07-dec-2013     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
08-dec-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
08-dec-2013     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Houtem – A     0 – 0
08-dec-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
14-dec-2013     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Houtem – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Bavi Gent – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
14-dec-2013     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Silaba Zelzate – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
14-dec-2013     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Basics Melsele – B     0 – 0
15-dec-2013     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
15-dec-2013     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
04-jan-2014     20:30     BBC Houtem – A     Bavi Gent – A     0 – 0
04-jan-2014     20:30     Tigers Evergem – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
04-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
04-jan-2014     17:30     Basics Melsele – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
04-jan-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
05-jan-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
05-jan-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
11-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
11-jan-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Bavi Gent – A     0 – 0
11-jan-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Houtem – A     0 – 0
11-jan-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
11-jan-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
12-jan-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Basics Melsele – B     0 – 0
12-jan-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
18-jan-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
18-jan-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
18-jan-2014     20:30     Bavi Gent – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
18-jan-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
19-jan-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
19-jan-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
25-jan-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Bavi Gent – A     0 – 0
25-jan-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
25-jan-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
25-jan-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Basics Melsele – B     0 – 0
25-jan-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
26-jan-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
26-jan-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Houtem – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     Bavi Gent – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
08-feb-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
08-feb-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
08-feb-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Silaba Zelzate – A     0 – 0
09-feb-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
09-feb-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Basics Melsele – B     0 – 0
15-feb-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
15-feb-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
15-feb-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
15-feb-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
15-feb-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Houtem – A     0 – 0
16-feb-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
16-feb-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Bavi Gent – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
22-feb-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
22-feb-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     Bavi Gent – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
22-feb-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
23-feb-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Basics Melsele – B     0 – 0
01-mrt-2014     20:30     Tigers Evergem – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
01-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     BBC Hansbeke – A     0 – 0
01-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
01-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     Bavi Gent – A     0 – 0
01-mrt-2014     20:30     BBC Houtem – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
02-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
02-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
08-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     Tigers Evergem – A     0 – 0
08-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
08-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     St Niklase Condors – B     0 – 0
08-mrt-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Houtem – A     0 – 0
09-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Bavi Gent – A     0 – 0
09-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
09-mrt-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
22-mrt-2014     18:00     St Niklase Condors – B     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Bavi Gent – A     Basics Melsele – B     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Hansbeke – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:30     BBC Houtem – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
22-mrt-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
23-mrt-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
29-mrt-2014     20:30     Tigers Evergem – A     BBC Houtem – A     0 – 0
29-mrt-2014     20:30     BBC Jeugd Gentson – A     St Niklase Condors – B     0 – 0
29-mrt-2014     18:00     BBC Latem-De Pinte – B     BBC Scheldejeugd Temse – A     0 – 0
29-mrt-2014     17:30     Basics Melsele – B     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     0 – 0
30-mrt-2014     14:30     BBC GloryBoys Temse – A     Black Boys Erpe-Mere – A     0 – 0
30-mrt-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     Bavi Gent – A     0 – 0
30-mrt-2014     17:00     BBC Selexion Vanneste Melle – A     Silaba Zelzate – A     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Bavi Gent – A     Tigers Evergem – A     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Silaba Zelzate – A     BBC Jeugd Gentson – A     0 – 0
05-apr-2014     20:30     Black Boys Erpe-Mere – A     BBC Latem-De Pinte – B     0 – 0
05-apr-2014     20:15     Blue Rocks Ronse Kluisbergen – A     BBC Selexion Vanneste Melle – A     0 – 0
05-apr-2014     18:00     St Niklase Condors – B     Basics Melsele – B     0 – 0
06-apr-2014     17:00     BBC Scheldejeugd Temse – A     BBC Houtem – A     0 – 0
06-apr-2014     17:00     BBC Hansbeke – A     BBC GloryBoys Temse – A     0 – 0     

[/toggle]